Home | Kontakty
Aktualizace 4.9.2007
akce trasa plavby vory posádka

DIOGENES "ŘEKNIALOFOK" TOUR 2007
Letošní Diogenes Tour probíhal od neděle prvního do čtvrtka pátého července. Vyplouvalo se tradičně z Liblínského přístavu a končilo se v Roztokách u Křivoklátu. Akce se zůčastnila kromě lodního inženýra a přídˇového kormidelníka celá posádka. Plavba probíhala bezproblémově, pouze počasí bylo trochu mrzuté. Prostě chcalo a chcalo...

Přístaviště Liblín 2007. Liazka pana Češky už nám začíná být malá.

Jako každý rok i letos jsme měli vynikající hovězí? gulášek. Tak proč ho sakra kuchař nikdy nejí?

Na zadní palubě panuje výborná nálada.

Hany lovící, kormidelník pumpující a kapitán čůrající.

Kompletace voru pod dohledem pana Houdy. Tvrdá realita, žadný alkohol, jen pot, krev a slzy.
Kompletní posádka před vyplutím z Liblína.

I přes nepřízeň počasí se někteří odvažlivci zcela (ne)dobrovolně vykoupali.

Výhodou webmastera je, že si sem může propašovat fotku, která se k voru a plavbě až tak nevztahuje:-)

Po vyčerpávající práci zasloužená odměna.

Pan Jára si dává odpoledního šlofíčka. Jako zkušený vorař dokáže i ve spánku udržovat rovnováhu a potupně nespadnout.
Cesta z hospůdky v Hlincích. Kamarádský duch je v našem spolku na prvním místě, a proto se všichni držíme za ruce, protože noční hvozd je plný zlých věcí.
Splavování jezu na Zvíkovci.
Další fotografie
Home | Akce | Trasa | Plavby | Vory | Posádka | Kontakty